Nauczyciele szkoły podstawowej klas 1-3

 

Lp.

Nazwisko i imię

przedmiot

e- mail

1.

Andrzejuk Agnieszka

religia

a.andrzejuk@izabelin.edu.pl

2.

Bargiel Ewa

świetlica e.bargiel@izabelin.edu.pl

3.

Białecka Magdalena

eduk. wczesnoszkolna

m.bialecka@izabelin.edu.pl

4.

Brzozowska Beata

eduk. wczesnoszkolna

b.brzozowska@izabelin.edu.pl

5.

Bujak Agnieszka

eduk. wczesnoszkolna a.bujak@izabelin.edu.pl
6. Glazer Honorata religia

h.glazer@izabelin.edu.pl

7.

Halesiak-Kopik Grażyna

eduk. wczesnoszkolna,etyka

g.halesiak@izabelin.edu.pl

8.

Jarzyna Małgorzata

pedagog

m.jarzyna@izabelin.edu.pl

9.

Kowalski Maciej

korekta postawy, świetlica            m.kowalski@izabelin.edu.pl

10.

Krystian Natalia

eduk. wczesnoszkolna

n.kwasniewska@izabelin.edu.pl

11.

Leśniowska Elżbieta

świetlica

e.lesniowska@izabelin.edu.pl

12.

Maciejewska Monika

eduk. wczesnoszkolna

m.maciejewska@izabelin.edu.pl

13.

Mączka-Leonhardt Iwona

logopeda

i.maczka@izabelin.edu.pl

14. Mączyńska Agnieszka eduk. wczesnoszkolna

a.maczyńska@izabelin.edu.pl

15. Medziak Katarzyna jezyk angielski

k.medziak@izabelin.edu.pl

16. Pachucka Magdalena eduk. wczesnoszkolna

m.soltysiak@izabelin.edu.pl

17.

Paprocka Wanda

świetlica w.paprocka@izabelin.edu.pl
18. Poniatowska Edyta eduk. wczesnoszkolna

m.poniatowska@izabelin.edu.pl

19. Rudnicka Aneta świetlica

a.rudnicka@izabelin.edu.pl

20.

Skowron Ewelina

świetlica            e.skowron@izabelin.edu.pl

21.

Słomczyńska Małgorzata

terapeuta integracji sensorycznej

m.slomczynska@izabelin.edu.pl

22. Smuniewska-Adamska Teresa świetlica

t.smuniewska@izabelin.edu.pl

23.

Sobotka-Krupa Edyta

eduk. wczesnoszkolna, pedagog specjalny edyta.sobotka@izabelin.edu.pl
24. Stoparczyk Aleksandra język angielski

a.stoparczyk@izabelin.edu.pl

25.

Szufa Renata

eduk. wczesnoszkolna

r.szufa@izabelin.edu.pl

26.

Szummer Barbara

wicedyrektor ds. kształcenia zintegrowanego

b.szummer@izabelin.edu.pl

27. Szymczak Anna eduk. wczesnoszkolna

a.szymczak@izabelin.edu.pl

28. Walczuk Bernadetta świetlica

b.walczuk@izabelin.edu.pl

29.

Wieczorek Beata

eduk. wczesnoszkolna, informatyka

b.wieczorek@izabelin.edu.pl

30. Wierzbicka Małgorzata świetlica

m.wierzbicka@izabelin.edu.pl

31.

Wróbel Katarzyna

eduk. wczesnoszkolna

k.wrobel@izabelin.edu.pl

32.

Żurawska Agnieszka

eduk. wczesnoszkolna

a.zurawska@izabelin.edu.pl