Nauczyciele szkoły podstawowej klas 1-3

 

Lp.

Nazwisko i imię

przedmiot

e- mail

1.

Andrzejuk Agnieszka

religia

a.andrzejuk@izabelin.edu.pl

2.

Bargiel Ewa

świetlica e.bargiel@izabelin.edu.pl

3.

Białecka Magdalena

eduk. wczesnoszkolna

m.bialecka@izabelin.edu.pl

4.

Brzozowska Beata

eduk. wczesnoszkolna

b.brzozowska@izabelin.edu.pl

5.

Brzozowski Kamil świetlica k.brzozowski@izabelin.edu.pl
6.

Bujak Agnieszka

eduk. wczesnoszkolna a.bujak@izabelin.edu.pl
7. Glazer Honorata religia

h.glazer@izabelin.edu.pl

8.

Halesiak-Kopik Grażyna

eduk. wczesnoszkolna,etyka

g.halesiak@izabelin.edu.pl

9.

Jarzyna Małgorzata

pedagog

m.jarzyna@izabelin.edu.pl

10.

Kowalski Maciej

korekta postawy, świetlica            m.kowalski@izabelin.edu.pl

11.

Krystian Natalia

eduk. wczesnoszkolna

n.kwasniewska@izabelin.edu.pl

12.

Leśniowska Elżbieta

świetlica

e.lesniowska@izabelin.edu.pl

13.

Maciejewska Monika

eduk. wczesnoszkolna

m.maciejewska@izabelin.edu.pl

14.

Mączka-Leonhardt Iwona

logopeda

i.maczka@izabelin.edu.pl

15. Mączyńska Agnieszka eduk. wczesnoszkolna

a.maczyńska@izabelin.edu.pl

16. Mędziak Katarzyna jezyk angielski

k.medziak@izabelin.edu.pl

17. Pachucka Magdalena eduk. wczesnoszkolna

m.soltysiak@izabelin.edu.pl

18.

Paprocka Wanda

świetlica w.paprocka@izabelin.edu.pl
19. Poniatowska Edyta eduk. wczesnoszkolna

m.poniatowska@izabelin.edu.pl

20. Rudnicka Aneta świetlica

a.rudnicka@izabelin.edu.pl

21.

Skowron Ewelina

świetlica            e.skowron@izabelin.edu.pl

22.

Słomczyńska Małgorzata

terapeuta integracji sensorycznej

m.slomczynska@izabelin.edu.pl

23. Smuniewska-Adamska Teresa świetlica

t.smuniewska@izabelin.edu.pl

24.

Sobotka-Krupa Edyta

eduk. wczesnoszkolna, pedagog specjalny edyta.sobotka@izabelin.edu.pl
25. Stoparczyk Aleksandra język angielski

a.stoparczyk@izabelin.edu.pl

26.

Szufa Renata

eduk. wczesnoszkolna

r.szufa@izabelin.edu.pl

27.

Szummer Barbara

wicedyrektor ds. kształcenia zintegrowanego

b.szummer@izabelin.edu.pl

28. Szymczak Anna eduk. wczesnoszkolna

a.szymczak@izabelin.edu.pl

29. Walczuk Bernadetta świetlica

b.walczuk@izabelin.edu.pl

30.

Wieczorek Beata

eduk. wczesnoszkolna, informatyka

b.wieczorek@izabelin.edu.pl

31. Wierzbicka Małgorzata świetlica

m.wierzbicka@izabelin.edu.pl

32.

Wróbel Katarzyna

eduk. wczesnoszkolna

k.wrobel@izabelin.edu.pl

33.

Żurawska Agnieszka

eduk. wczesnoszkolna

a.zurawska@izabelin.edu.pl