Rodzinny Konkurs Wiedzy o Parku Kampinoskim

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników Kampinoskiego Parku Narodowego do udziału w Rodzinnym Konkursie Wiedzy o KPN. Konkurs ma na celu pogłębienie wiedzy o Kampinoskim Parku Narodowym oraz podnoszenie świadomości ekologicznej w 60- tą rocznicę utworzenia parku. Organizatorami konkursu są Szkoła  Podstawowa w Izabelinie oraz KPN.

2019-03-17

Weź udział w konkursie plastyczno-literackim "Portret"

S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y do udziału w konkursie plastyczno-literackim uczniów kl. I-VIII. Konkurs trwa od 11 marca do 12 kwietnia 2019 r. Prace konkursowe mają przedstawiać kogoś bliskiego, kto jest dla Was ważny, ciekawy, oryginalny a może nawet bohaterski np. babcię, dziadka, mamę, tatę, wujka, ciocię, brata, siostrę, przyjaciela, sąsiada itp.

2019-03-07

Zachęcamy do udziału w konkursie na ozdobę wielkanocną

Konkurs przeznaczony jest dla uczniów klas 1-4 (technika – dowolna). Prace konkursowe należy składać do 7 kwietnia 2019 r w sekretariacie szkoły.

2019-03-07

Konkurs plastyczny dla uczniów klas 1-4 "Stop cyberprzemocy"

Uczniowie proszeni są o przygotowanie plakatu dowolną techniką w formacie A3, ostrzegającego przed przemocą w sieci. Prace powinny być wykonane indywidualnie i samodzielnie przez uczniów.

2019-02-25

Zapraszamy uczniów klas 1-4 do udziału w konkursie fotograficznym "Podróże małe i duże"

To już po raz szósty zapraszamy Was do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym pt. „Podróże małe i duże”. Ferie zakończyły się całkiem niedawno, a były one dobrą okazją do uwiecznienia na zdjęciach fantastycznych przygód, zabawnych sytuacji albo przepięknych krajobrazów.

2019-02-25
I<    <    4 5 6 7 8 9 10   >   z 86 stron.