Zapraszamy uczniów klas pierwszych do udziału w bożonarodzeniowym konkursie plastycznym

„BOŻE NARODZENIE 2019” - celem konkursu jest kultywowanie tradycji świątecznych, rozbudzanie zainteresowań i umiejętności plastycznych, budzenie wrażliwości na sztukę, popularyzowanie różnych technik plastycznych, zachęcanie dzieci do alternatywnych form spędzania czasu wolnego.

2019-11-26

Zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie na napisanie życzeń świątecznych

Napisz życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia, zrób to tak by wyrazić ich ciepły, magiczny klimat. Postaraj się, by życzenia były niepowtarzalne, sprawiły że czytający się wzruszy, poczuje się Kimś wyjątkowym i potrzebnym.

Poproś o pomoc Najbliższych – niech „magia Świąt” zacznie działać już teraz!

2019-11-25

„I TY, możesz zostać św. Mikołajem”

W dniach 25 listopada – 16 grudnia 2019 r. serdecznie zapraszamy wszystkich ludzi o dobrym i wielkim sercu do wzięcia udziału w akcji charytatywnej: „I TY, możesz zostać św. Mikołajem" organizowanej w naszej szkole już po raz szesnasty.

Góra Grosza

Zapraszamy do udziału w wielkiej zbiórce monet, pn. Góra Grosza. Niech każdy przyniesie tyle, ile może – w myśl zasady: Jeden grosz znaczy niewiele, ale Góra Grosza jest największa na świecie.

2019-11-21

Rozstrzygnięcie konkursu "STOP UZALEŻNIENIOM"

2019-11-21
I<    <    3 4 5 6 7 8 9   >   z 98 stron.