Szósty raz uczniowie klas 1-3 pisali "Listy do Ziemi"

„Listy dla Ziemi” to aktywna nauka ekologii i działania oraz zarażanie tym otoczenia. To jest głównym celem  akcji ekologicznej „Listy dla Ziemi” organizowanej przez Fundację Arka  z Bielsko-Białej z okazji Święta Ziemi, które obchodzimy corocznie 22 kwietnia. Dzieci  z naszej szkoły w Izabelinie już po raz szósty piszą samodzielnie specjalne listy na ekologicznym papierze listowym wytworzonym z makulatury. Najczęściej w listach formułują  propozycje lub prośby zachowań proekologicznych albo tworzą rysunki o tej tematyce, a potem wręczają je rodzicom i dziadkom. W tym roku ważnym i palącym tematem jest przeciwdziałanie paleniu śmieci oraz zmiana nawyków konsumpcyjnych przez odpowiednią, proekologiczną  gospodarkę śmieciami - ich ograniczanie już na poziomie zakupów, odpowiednia i skrupulatna segregacja, dbanie o ich odpowiednią utylizację, unikanie ich palenia.

2018-05-08

Zakończenie projektu "Dzieci Dzieciom"

2018-05-08

Rodzinny piknik integracyjny

To był wspaniały festyn integracyjny...

Pogoda, jak zwykle dopisała - kwiecień i 26 stopni, bezchmurne niebo, leciutki wietrzyk – wymarzona aura na spotkanie ze znajomymi na łonie natury i do tego w doborowym towarzystwie.

Nasz gość specjalny Karol Okrasa – niezawodnie zgromadził wokół siebie rzesze chętnych do obejrzenia jego kulinarnych popisów. Pan Karol z niezwykłą łatwością skupił na sobie uwagę obecnych. Dzieciaki z zachwytem wpatrywały się w dowcipnego  pana Karola Okrasę, słuchając barwnych opowieści o tym, skąd wzięły się te wspaniałe smaki, których obecni mieli za chwilę spróbować. Znakomite warsztaty, ukierunkowane na rozwijanie kucharskich pasji najmłodszych – zakończyły się degustacją, po której nastąpiły wspólne zdjęcia, dedykacje i wpisy do przyniesionych przez uczestników festynu książek napisanych przez naszego gościa. Wszyscy zgromadzeni z niekłamanym zachwytem uczestniczyli w komentowanym kulinarnym pokazie.

2018-04-27

Zachęcamy uczniów klas 1-3 do udziału w konkursie literackim

2018-04-27

Zapraszamy na spotkanie informacyjne Rodziców przyszłorocznych pierwszoklasistów

2018-04-26
I<    <    3 4 5 6 7 8 9   >   z 72 stron.