Jesteś na archiwalnej stronie Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Kliknij w poniższy link, aby przejść na aktualną stronę.

Podwójne podium w turnieju „Z podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku”

Puchar Tymbarku to największe piłkarskie rozgrywki dla dzieci w Europie, w których dotychczas udział wzięło blisko 2 miliony dziewcząt i chłopców z całego kraju. Każda edycja Turnieju rozpoczyna się jesienią od meczów na etapie gminnym i powiatowym. Wiosną rozgrywane są finały wojewódzkie, a następnie ogólnopolski finał na stadionie PGE Narodowym.

W poniedziałek 22 maja 2023 r. odbył się finał wojewódzki w Miętnem, gdzie nasze dziewczynki z rocznika U8 i U10 pod opieką trenerów miały okazję zaprezentować swoje piłkarskie umiejętności. Turniej był świetnie zorganizowany i dostarczył nam wielu niesamowitych przeżyć. Rozpoczęliśmy go od ceremonii otwarcia, wspólnej rozgrzewki oraz losowania grup. Chwilę po ceremonii otwarcia turnieju rozpoczęły się pierwsze mecze

Nasze wspaniałe zawodniczki swoje zmagania zakończyły na podium. Dziewczynki z rocznika U8 uplasowały się na II miejscu podium, natomiast dziewczynki z rocznika U10 zajęły III miejsce. Reprezentantka drużyny U8 - Emilka Jankowska z klasy 1b została wyróżniona tytułem najlepszej zawodniczki turnieju, a Wiktoria Stypka z klasy 3b okazała się najlepszą bramkarką w swojej kategorii wiekowej U10.  Do szkoły wróciliśmy bardzo zmęczeni, opaleni słońcem, ale z wielkim sukcesem.

Ogromnie gratulujemy naszym wspaniałym piłkarkom!!!

Trenerzy: Kamil Brzozowski, Paulina Wiśniewska