Szkolny Konkurs Talentów SZKKOT 2022

10 czerwca 2022 r. do naszej szkoły powrócił bardzo lubiany przez uczniów i rodziców Szkolny Konkurs Talentów SZKKOT. Sala gimnastyczna tego dnia zamieniła się w wielką scenę, gdzie uczniowie mogli zaprezentować swoje talenty i umiejętności wokalne, plastyczne, taneczne i inne przed całą społecznością szkolną.

XIII edycja Szkolnego Konkursu Talentów była pełna wrażeń, wspaniałej zabawy i niezapomnianych emocji. Nad organizają imprezy oraz jej przebiegiem czuwali Katarzyna Karczmarek i Bartek Kornatowski.

Występy uczestników oceniało jury: przedstawiciele rodziców - Pani Emilia Strzelecka i Pan Olgierd Porębski, nauczyciele naszej szkoły - Daniela Bałabańska i Aleksandra Stawska oraz przedstawicielka uczniów - Wiktoria Kołysz z klasy 6a. Dodatkowym jury była publiczność, która decydowała o tym, który z uczestników otrzyma nagrodę publiczności.

Wielkie podziękowania należą się także osobom, które przyczyniły się do sukcesu konkursu pomagając przy organizacji i przebiegu imprezy: Pani Agnieszce Biszczan za pracę w biurze konkursu, Panu Grzegorzowi Fotek, który czuwał nad oprawą muzyczną i realizacją dźwięku, naszym wspaniałym prowadzącym, uczniom naszej szkoły - Marysi Dziewickiej z klasy 7d i Mateuszowi Zaborowskiemu z klasy 8d oraz uczniom: Wiktorii Kołysz z klasy 6a i Mikołajowi Fieducikowi z klasy 4b za pomoc w przygotowaniach i przebiegu imprezy.

Podobnie jak w latach poprzednich konkurs cieszył się wielkim zainteresowaniem, dlatego też został podzielony na dwie części. W pierwszej części swoje talenty zaprezentowali uczniowie z klas 1-3 w kategorii ogólnej:

I miejsce za rolkowe show otrzymała Ada Kazimierska- Balkan z klasy 2a,

II miejsce zajęła Malina Pamięta z klasy 1c, która zaśpiewała utwór “Jak rozmawiać trzeba z psem?”,

III miejsce zajęła Hanna Ciborowska z klasy 1c za pracę plastyczną “Grzybowy Raj”.

Wyróżnienie: Iga Nowaczek z klasy 2a za pokaz karate.

Sympatię widowni i nagrodę publiczności zdobyła Iga Nowaczek z klasy 2a.

 

W drugiej części zaprezentowali się uczniowie klas 4-8 w dwóch kategoriach: wokalnej oraz ogólnej.

W kategorii ogólnej:

I miejsce zdobył Jan Bojdo z klasy 5b za grę na pianinie,

II miejsce zajął Maksymilian Marczewski z klasy 4c za pokaz układania kostki Rubika,

III miejsce zajęła Alicja Grzybek z klasy 4c za pracę plastyczną “Duch puszczy”.

Wyróżnienie: Maja Ciećwierz z klasy 4c za prezentację “Drugie życie ubrań-letnia kolekcja Mai”.

W kategorii wokalnej:

I miejsce zdobył Julian Szummer z klasy 8e, który zachwycił wszystkich utworem “Wszystko ma swój czas”,

II miejsce zajęła Emilia Pilipiuk z klasy 5c za śpiew z własnym akompaniamentem ukulele - utwór “Riptide”,

III miejsce zajęła Michalina Czartoryska z klasy 5b za utwór “Easy on Me”.

Wyróżnienie: Magdalena Bartoszewicz z klasy 5b za utwór “Lovefool”.

Nagrodę publiczności zdobyła klasa 5a, która zaśpiewała piosenkę “ Lemon Tree”.

 

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie, prowadzącym, jury, obsłudze oraz osobom pomagającym przy organizacji i przebiegu imprezy za wspaniałą zabawę, moc wrażeń, niesamowitą atmosferę i niezapomiane emocje. Rodzicom i widowni wielkie podziękowania za doping, wsparcie, przygotowanie i zachęcanie dzieci do udziału w konkursie.

Katarzyna Karczmarek

 

2022-06-22
Anita Fieducik