Wyniki XV edycji wojewódzkiego konkursu
Tomik Literacki Młodych Autorów

Lista laureatów nagrodzonych w tegorocznej edycji konkursu. 

W załączniku znajduje się lista uczniów wyróżnionych.

 

Puchary otrzymują następujące szkoły:

- Szkoła Podstawowa w Izabelinie

- Szkoła Podstawowa w Kaliszkach

- Publiczna Szkoła Podstawowa Nr 21 w Radomiu

 

Lp.

Szkoła

Uczeń

Nagroda

1.      

Izabelin SP w Izabelinie

Michalina Chrobak, kl. 5

Nagroda I

2.      

Kaliszki SP w Kaliszkach

Julia Oszczyk, kl. 3

Nagroda I

3.      

Radom PSP Nr 21 w Radomiu

Bartłomiej Tomczyk, kl. 3

Nagroda I

 

Lp.

Szkoła

Uczeń

Nagroda

1.      

Giżyce SP w Giżycach

Izabela Użarowska, kl. 2

II literacko-edytorska

2.      

Giżyce SP w Giżycach

Patrycja Bogiel, kl. 3

II literacko-edytorska

3.      

Giżyce SP w Giżycach

Jakub Bogiel, kl. 5

II edytorsko-plastyczna

4.      

Giżyce SP w Giżycach

Ewelina Grabarek, kl. 2

II edytorsko-plastyczna

 i wyróżnienie literackie

5.      

Izabelin SP w Izabelinie

Rozalia Korzeniowska, kl. 4

II edytorsko-plastyczna

6.      

Kaliszki SP w Kaliszkach

Sara Krajczyńska, kl. 4

II literacko-edytorska

7.      

Komorów SP w Komorowie

Agata Wiernicka, kl. 6

II edytorsko-plastyczna

8.      

Legionowo SP nr 8 w Legionowie

Dominika Plechawska, kl. 4

II edytorsko-plastyczna

 i wyróżnienie literackie

9.      

Modlin Twierdza SP nr 4 w NDM - Modlin Twierdza

Ewelina Borkowska, kl. 3

II edytorsko-plastyczna

10.   

Radom PSP nr 15 w Radomiu

Natalia Sasin, kl. 6

II edytorsko-plastyczna

11.   

Radom PSP Nr 21 w Radomiu

Natalia Tomczyk, kl. 5

II edytorsko-plastyczna

 i wyróżnienie literackie

12.   

Warszawa SP nr 277

Patryk Lenarcik, kl. 4

II edytorsko-plastyczna

 i wyróżnienie literackie

 

Lp.

Szkoła

Uczeń

Nagroda

1.      

Brwinów SP nr 2 w Brwinowie

Olga Kutyło, kl. 6

III literacka

2.      

Brzóze SP w Brzózem

Szymon Wieczorek, kl. 2

III literacka

3.      

Chotomów SP w Chotomowie

Natalia Taraszkiewicz, kl. 4

III literacka

4.      

Chotomów SP w Chotomowie

Bartłomiej Cymerman, kl. 6

III literacka

5.      

Chotomów SP w Chotomowie

Alicja Pałyga, kl. 4

III literacka

6.      

Dębsk SP w Dębsku

Oliwia Dąbkowska, kl. 5

III literacka

7.      

Izabelin SP w Izabelinie

Paulina Matuszewska, kl. 5

III edytorska i wyróżnienie literackie

8.      

Kaliszki SP w Kaliszkach

Aleksander Wolak, kl. 2

III edytorska

9.      

Kaliszki SP w Kaliszkach

Jakub Mamaj, kl. 2

III edytorska i wyróżnienie literackie

10.   

Legionowo SP nr 8 w Legionowie

Karolina Kazimierczak, kl. 4

III literacka

11.   

Łazy SP w Łazach

Julia Śliwowska, ,kl. 4

III literacka

12.   

Mława SP nr 1 w Mławie

Olga Grzegorczyk ,kl. 5

III literacka

13.   

Młodzieszyn SP w Młodzieszynie

Julia Krysztowiak, kl. 4

III literacka

14.   

Modlin Twierdza SP nr 4 w NDM - Modlin Twierdza

Sebastian Klusiewicz, kl. 2

III literacka

15.   

Modlin Twierdza SP nr 4 w NDM - Modlin Twierdza

Dominika Czekajło, kl. 3

III literacka

16.   

Otwock SP nr 1 w Otwocku

Natalia Ciszek, kl. 4

III literacka

17.   

Ożarów Mazowiecki SP nr 2 w Ożarowie Maz.

Patrycja Zielińska, kl. 3

III literacka

18.   

Pamiątka SP w Pamiątce

Marcelina Płonowska, kl. 4

III literacka

19.   

Piaseczno SP nr 5 w Piasecznie

Nella Szychowska, kl. 5

III literacka

20.   

Piaseczno SP nr 5 w Piasecznie

Mikołaj Hodyra, kl. 5

III edytorska

21.   

Płońsk SP Nr 2 w Płońsku

Katarzyna Zaniewska, kl. 6

III edytorska

22.   

Radom PSP Nr 21 w Radomiu

Piotr Pawelczyk, kl. 3

III literacka

23.   

Sochaczew SP Nr 3 w Sochaczewie

Bartłomiej Myczka, kl. 5

III edytorska

24.   

Sochaczew SP Nr 3 w Sochaczewie

Zuzanna Ciechomska, kl. 6

III literacka

25.   

Sochaczew SP nr 7 w Sochaczewie

Krzysztof Chruśliński, kl. 2

III literacka

26.   

Trzcianka PSP w Trzciance

Karolina Pułaska, kl. 3

III literacka

27.   

Warszawa SP nr 277

Blanka Gołos, kl. 4

III edytorska

 

Pobierz pliki

WYRÓŻNIENIA (388.64 kB)