Komunikat dla Rodziców

Szanowni Rodzice!

Zgodnie z wcześniejszymi informacjami, od poniedziałku 16 marca do środy 25 marca br. wszyscy uczniowie nie przychodzą do szkoły. Bardzo Państwa proszę o dopilnowanie, aby dzieci unikały dużych skupisk ludzi i przestrzegały zasad higieny.

Informuję, że Rodzicom posiadającym dziecko w wieku do 8 lat przysługuje zasiłek opiekuńczy. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej ZUS.

Nauczyciele przygotują i prześlą Państwu przez dziennik elektroniczny wskazówki do samodzielnej pracy uczniów. Przez cały czas zawieszenia zajęć rodzice i uczniowie mogą kontaktować się z nauczycielami za pomocą poczty elektronicznej i dziennika. Ze względu na zbliżające się egzaminy ustaliliśmy, że uczniowie klas ósmych będą koncentrować się przede wszystkim na przedmiotach egzaminacyjnych.

Prosimy o ograniczenie wizyt w sekretariacie szkoły i załatwianie wszystkich spraw telefonicznie lub mailowo.

Zachęcamy do śledzenia na bieżąco komunikatów GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju. Wszelkie informacje o organizacji pracy szkoły będziemy Państwu przesyłać przez dziennik i umieszczać je na stronie szkoły.

Z poważaniem,

Anita Fieducik, Dyrektor Szkoły Podstawowej

2020-03-13
Anita Fieducik