Szkolny Konkurs Talentów 2019
1 marca 2019 r. nasza szkoła na jeden dzień zamieniła się w fabrykę talentów, a sala gimnastyczna w wielką scenę, gdzie nasi uczniowie mogli zaprezentować swoje umiejętności wokalne, taneczne, plastyczne, aktorskie i inne przed całą społecznością szkolną podczas kolejnej XII edycji Szkolonego Konkursu Talentów- SZKKOT 2019.
Nad całością imprezy czuwali Bartek Kornatowski i Katarzyna Karczmarek. Występy oceniała komisja w składzie: Pani Daria Kuźniecow-Dudko, wicedyrektor Centrum Kultury Izabelin, nauczyciele naszej szkoły: Barbara Psuja i Agata Czunikin-Krasowicka oraz przedstawicielka uczniów: Lena Żmijewska- uczennica klasy 5c.
W tym miejscu na szczególne wyróżnienie oraz podziękowania zasługują również osoby, które przyczyniły się do sukcesu konkursu pomagając przy organizacji i przebiegu imprezy:
Agnieszce Biszczan za pomoc w przygotowaniach oraz pracy w biurze konkursu, Grzegorzowi Fotek, który czuwał nad oprawą muzyczną i realizacją dźwięku, Urszuli Litwin- Kozak za opiekę przy kawiarence, Mikołajowi Piołun-Noyszewskiemu z klasy 8c za oprawę filmową oraz wspaniałym prowadzącym, uczniom naszej szkoły: Julii Piołun-Noyszewskiej i Frankowi Dziewickiemu z klasy 7e oraz Paulinie Kacymirow i Maciejowi Dobroszkiewiczowi z klasy 3A .
W związku z ogromnym zainteresowaniem uczniów i dużą ilością zgłoszeń konkurs został podzielony na dwie części.
W pierwszej części konkursu swoje talenty zaprezentowali uczniowie klas I-IV w dwóch kategoriach: wokalnej i ogólnej.
Spośród 28 zgłoszonych uczestników najlepiej ocenieni zostali:
W kategorii ogólnej klasy 1-4
I miejsce: Róża Pamięta, kl. 4e - praca plastyczna "Pani w lesie".
II miejsce: Weronika Grabińska, kl. 4b i Zofia Bartnik, kl. 4b - grupa ZOWERA - taniec "Jaskółka"
III miejsce: Barbara Grohman, kl. 4a - magiczne sztuczki
III miejsce: Marcelina Klimek, kl. 2a i Łucja Madziąg, kl. 2a- gra na pianinie utwór "Russian dance"
Wyróżnienie: Zespół LOFF FRESH - taniec oraz zespół LOFF KIDS
W kategorii wokalnej klasy 1-4
I miejsce: Magdalena Stapp, kl. 4c - Piosenka "Kaktus"
II miejsce: Maria Dziewicka, kl. 4d - "Nie zapomnij" Oliwii Wieczorek
III miejsce: Izabela Iwańska, kl. 4e - "Wieczorny walczyk"
Wyróżnienie Karolina Komorowska, kl. 4d - "Darkside" oraz Magdalena Bartoszewicz, kl. 2d - "A ja po prostu frajdę mam".
Nagrodę publiczności otrzymał zespół LOFF FRESH
Wśród uczniów klas V-VIII i Gimnazjum najwyżej ocenieni zostali :
W kategorii wokalnej klasy 5-8 i 3 gimnazjalne
I miejsce: Karolina Kurus z klasy 7e – utwór „Radioactive”
II miejsce: Miłosz Białecki z klasy 7c z piosenka „Lubię wracać tam gdzie byłem”
III miejsce: Oliwia Ordon z klasy 8c- „Miasto”
Wyróżnienie: Julian Szummer z klasy 5e z utworem „Sen o Warszawie” oraz Zuzanna Kornatowska z klasy 7d z piosenką "Tam gdzie na mnie czekasz"
W kategorii ogólnej klasy 5-8 i 3 gimnazjalne
I miejsce: Maria Woźniak i Paulina Kacymirow z klasy 3A- skecz
II miejsce: Oliwia Sekulska kl.6d Nina Dąbkowska z klasy 6c- taniec połączony z akrobatyką
II miejsce: Leon Idryan z klasy 7e- gra na pianinie „We are the champion”
III miejsce: Maciej Chrzanowski z klasy 5e- pokaz iluzji
Wyróżnienie: Katarzyna Kosińska z klasy 6e
Nagrodę publiczności za niesamowity skecz otrzymały dziewczęta: Paulina Kacymirow i Maria Woźniak z klasy 3A.
Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom, prowadzącym, jury oraz obsłudze i osobom pomagającym przy organizacji i przebiegu konkursu za wspaniałą zabawę, niesamowitą atmosferę i niezapomniane emocje, Rodzicom za doping oraz przygotowanie i zachęcanie swoich dzieci do konkursu.
Katarzyna Karczmarek
- |
- Strona główna
- |
- Stary BIP
- |
- Deklaracja dostępności
- |
- Linki
- |
- Kontakt
- Realizacja: 3W Serwisy Informacyjne