Jesteś na archiwalnej stronie Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Kliknij w poniższy link, aby przejść na aktualną stronę.

Sztafetowy Finał Biegów Przełajowych

29 września 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Izabelinie wystartowali w Sztafetowym Finale Biegów Przełajowych w Zielonkach Parceli. Szkołę reprezentowali chłopcy i dziewczynki w kategorii Dzieci (uczniowie urodzeni w 2005 roku i młodsi) oraz w kategorii Młodzież (uczniowie urodzeni w 2004 roku i starsi).

7 miejsce na 12 szkół zajęły dziewczynki w kategorii Dzieci. Skład sztafety 10 x 800 m.: Julia Piołun - Noyszewska, Aleksandra Konewko, Zuzanna Kornatowska, Alicja Ożyńska, Maria Skrzypczak, Julia Trojanowska, Natasza Stark, Róża Tomaszewicz, Helena Barszczewska, Zofia Grohman.

5 miejsce, również na 12 szkół, zajęli chłopcy w kategorii Dzieci. Niewiele brakowało do podium, a walka o nie trwała do ostatniej zmiany. Skład sztafety 10 x 800 m.: Michał Kosiński, Mikołaj Filipowicz, Dawid Granecki, Adam Możaryn, Kamil Janicki, Jan Borys, Konrad Jasiński, Franciszek Dziewicki, Paweł Żukowski, Oliwier Knyt, Wiktor Przepióra.

4 miejsce zajęły dziewczynki w kategorii Młodzież. Dziewczynkom również niewiele brakowało do podium. Skład sztafety 10 x 800m.: Oliwia Traczyk, Maja Bajszczak, Zuzanna Ogórek, Julia Sobczak, Alicja Reczko, Weronika Kanownik, Oliwia Krupa, Alicja Tomaszewicz, Zuzanna Mazur, Zofia Marek, Maja Szewczyk.

Bardzo dobre 4 miejsce zajęli chłopcy w kategorii Młodzież. Uczestnicy sztafety 10 x 1000m.: Adam Milej, Szymon Kałużny, Rudolf Czernichowski, Paweł Janik, Oskar Kania, Oskar Laskowiecki, Patryk Godawa, Maciej Grzymała, Mateusz Żuławnik, Tomasz Zawadzki.