Jesteś na archiwalnej stronie Szkoły Podstawowej w Izabelinie. Kliknij w poniższy link, aby przejść na aktualną stronę.

Biegi Przełajowe o Puchar Starosty Warszawskiego Zachodniego i Wójta Gminy Stare Babice

25 maja 2017 r. uczniowie Szkoły Podstawowej w Izabelinie uczestniczyli w Biegach Przełajowych o Puchar Starosty Warszawskiego Zachodniego i Wójta Gminy Stare Babice. Zawody odbyły się w Zielonkach. Celem imprezy było propagowanie biegania jako najprostszej formy ruchu. W zawodach uczestniczyło ponad 800 uczniów. Nasze dzieci wzięły udział w biegach na 250 i 600 metrów. Pogoda i nastroje dopisywały, co sprzyjało dobrej zabawie. Każdy uczestnik, który ukończył bieg otrzymał medal i pamiątkowy dyplom. Mimo dużej konkurencji troje naszych dzieci zdobyło miejsca na podium:

II miejsce w biegu na 250m dziewcząt – Monika Rzepniewska kl. 3f

III miejsce w biegu na 250m dziewcząt – Hanna Zandberg kl. 2g

III miejsce w biegu na 250m chłopców – Antoni Kostarz kl. 2a

Dodatkowo warto wspomnieć o Konradzie Osolińskim z kl. 2b, który zajął IV miejsce oraz Oskarze Radzio z kl. 3f, który zajął V miejsce w biegu na 250m chłopców.

Gratulujemy wszystkim szkolnym uczestnikom Biegu zaangażowania oraz włożonego wysiłku!

Szkolni koordynatorzy Biegu: Klaudia Feszak, Małgorzata Jarzyna, Karol Twarowski